SZKOLNY DZIEŃ CHŁOPCA

30 września to data nieobca, wtedy obchodzimy szkolny Dzień Chłopca! Tradycyjnie dziewczyny  z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały  imprezę z okazji święta płci brzydkiej. W sali korekcyjnej zebrała się cała szkolna społeczność, aby uczcić tak ważny dla wszystkich mężczyzn dzień i wybrać najsympatyczniejszego. W szranki o zdobycie korony stanęli wybrani wcześniej chłopcy z klas 0-VI.

Przygotowano ciekawe konkurencje: przewodnicząca szkoły miała za zadanie rozśmieszać kandydatów, robiąc głupie miny. Wygrywał ten, który najdłużej wytrzymał bez uśmiechu. Potem sprawdzano siłę - chłopcy na czas podnosili sztangę i piłkę lekarską. Nie obeszło się też bez zagadek, ale najciekawszym zadaniem było rozpoznawanie kosmetyków oraz zaplatanie wybranym dziewczynkom warkoczy.

Jury,  po podliczeniu punktów, ogłosiło wynik. Najsympatyczniejszym Chłopcem roku szkolnego 2015/2016 został uczeń klasy V – Jakub Krupieczowicz, który otrzymał koronę i moc  prezentów. Pozostali uczestnicy również dostali  upominki oraz najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. (AK)