PASOWANIE NA UCZNIA

Dnia 23 października  2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów.  Jak zwykle uczniowie klas starszych włączyli się w organizację tego święta i postanowili sprawdzić, czy kandydaci na pierwszoklasistów są dobrze przygotowani.

Dzieci z zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały się w tańcu, w zabawie ruchowej  oraz w przedstawieniu. Przyszli uczniowie wywiązali się ze wszystkich stawianych im zadań wyśmienicie i zostali z radością przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści z powagą i przejęciem złożyli ślubowanie. Po pasowaniu uczniowie otrzymali dyplomy i prezenty, a także zostali zaproszeni na poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Dyrektor, wychowawczyni, uczniowie i rodzice serdecznie dziękują pp. Annie i Danielowi Borowiec za zorganizowanie dzieciom słodyczy, soczków i różnych gadżetów do paczek, a także innym ofiarodawcom p. Gabrieli Męczyńskiej, p. Grażynie Puciato. Podziękowania należą się również p. Dorocie Szymula, Monice Brzezińskiej, Iwonie Spurek-Majka, Dorocie Prymas, Elżbiecie Kucińskiej, Ewelinie Dawiec, Izabeli Krupieczowicz za pomoc w organizacji imprezy.(AB)