,,NASI ANGLIŚCI" NA POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

10 grudnia 2015r. roku odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej adresowany do szkół podstawowych. Celem konkursu była popularyzacja literatury państw anglojęzycznych. W konkursie wzięło udział 15 uczniów podzielonych na trzy kategorie wiekowe: klasy IV, klasy V i klasy VI. Wszyscy uczestnicy wykazali wysoki poziom recytatorski.

Członkowie komisji oceniali: stopień opanowania tekstu utworu, poprawność wymowy w języku angielskim, wrażenie artystyczne i estetyczne oraz interpretację utworu. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Aleksandra Łastowiecka z klasy VI, która otrzymała wyróżnienie i Igor Wota z klasy IV, który zajął trzecie miejsce.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i książki – łamigłówki angielskie.GRATULUJEMY (MMW)