FERIE ZIMOWE

Podczas tegorocznych ferii uczniowie z naszej szkoły z pewnością nie nudzili się. Zaoferowaliśmy dzieciom cztery wyjazdy.

W poniedziałek 1 lutego wybraliśmy się do kina Helios w Legnicy na bajkę pt. „Odlotowa przygoda”. W środę 3 lutego dzieci z klas I-III świetnie bawiły się i rozwijały swoje zdolności motoryczne w sali zabaw „Mrowisko” w Legnicy. 5 lutego zorganizowano wyjazd na lodowisko w Świdnicy. Ostatni wyjazd okazał się bardzo ciekawy, uczniowie udali się do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie, gdzie zaprezentowano dzieciom treści dotyczące geologii i krajobrazu regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego zwanego Krainą Wygasłych Wulkanów. Oprócz ruchomych makiet, efektownych symulacji i atrakcyjnie zorganizowanych warsztatów dzieci uczestniczyły również w quizie podsumowującym ich zdobyte wiadomości.

Wyjazdy przyniosły dużo radości wszystkim dzieciom co widać na załączonych zdjęciach.