SZKOLNA WIGILIA

18 grudnia 2015r. zgodnie tradycją w naszej szkole odbyła się wspólna Wigilia. Przy jednym stole zasiedli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Po odczytaniu fragmentu z Biblii, modlitwie prowadzonej przez ks. Proboszcza Dariusza Pudełko, wszyscy podzieliliśmy sie opłatkiem składając sobie i swoim bliskim życznia.

Następnie zasiedliśmy do stołu, kosztując pysznego barszczu z uszkami, owoców i ciast. W trakcie Wigilii spiewaliśmy znane polskie kolędy.

Przewodniczący Rady Rodziców Tomasz Kowalski w imieniu rodziców przekazał piękne, ręcznie wykonane kartki świąteczne z indywidualnymi zyczniami dla wszystkich pracowników szkoły. także uczniowie otrzymali wiele nagród za udział w konkursach oraganizowanych przez sklep PSB ,, Mrówka" oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Legnicy.

Podczas Wigilii czuliśmy się jak jedna wielka szkolna rodzina.