Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2020-12-03

Imieniny: Hilarego, Franciszki


Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

WARSZTATY W TRZECIEJ KLASIE

2020-11-01
Powiększ zdjęcie

     30.10 w klasie trzeciej odbyły się warsztaty z Panią pedagog pt.: Można różnic się pozytywnie. Uczniowie tkając pajęczynę szukali różnic i podobieństw między sobą. Poza tym dzieci przeprowadziły doświadczenie z jajkami i pozostawiły słuszną tezę, że ludzie w gruncie rzeczy są tacy sami, mimo różnic zewnętrznych. Trzecioklasiści zapoznali się z terminami akceptacja, szacunek i tolerancja.

Czytaj więcej o: WARSZTATY W TRZECIEJ KLASIE

"PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK”

2020-11-01
Powiększ zdjęcie

     Uczniowie klasy drugiej wzięli udział w lekcji bibliotecznej do lektury „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej. W czasie zajęć dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością lektury i pięknym czytaniem.

Czytaj więcej o: "PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK”

DRODZY I WYROZUMIALI UCZNIOWIE…

2020-11-01
Powiększ zdjęcie

     Nauczanie online w klasach IV – VIII stało się faktem. Z tego powodu wszyscy czujemy przygnębienie, ale to nie czas na marudzenie. Nauczyciele z SP w Snowidzy zawsze poszukują dobrych rozwiązań i wzbogacają swoją wiedzę, tym razem online na platformie edukacyjnej TEAMS.

Czytaj więcej o: DRODZY I WYROZUMIALI UCZNIOWIE…

PASOWANIE ZERÓWKOWICZÓW

2020-11-01
Powiększ zdjęcie

     30 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie na zerówkowiczów. Tym razem uroczystość odbyła się w małym gronie, bo bez udziału rodziców, ale ....Dzieci pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły, szczerze trzeba przyznać, że swoją wiedzą i umiejętnościami doskonale się pochwaliły. Po części artystycznej przyszedł czas na uroczyste pasowanie i wręczenie dyplomów i upominków.

Czytaj więcej o: PASOWANIE ZERÓWKOWICZÓW